1975 yılında kurulan şirketimiz 2002 yılında gümrük kanununda yapılan değişikliklere paralel olarak yeniden yapılandırılmış olup,  35 yıllık bilgi ve tecrübe birikimine sahiptir. Şirketimiz, hizmet kalitesi ve dürüstlüğü ile işlemlerini yaptığımız firmaların haklı güvencesini kazanarak aynı firmalarla uzun yıllardan beri çalışma gururunu taşımaktadır.

Bafa Gümrük Müşavirliği Türk sanayinin mihenk taşı firmalarının yanında orta ölçekli imalat ve imalatçılara hammadde sağlayan ithalatçılar ile ihracatçılara hizmet vermektedir.

Başta İstanbul Gümrükleri, Gebze, Derince, Gemlik, İzmit Gümrüklerinde kendi alanında deneyimli uzman genç ve dinamik 16 kişilik kadrosuyla gümrüklerde hizmet vermekteyiz. Şirketimiz 2 (A) karneli Gümrük müşaviri,5 (B) karneli Gümrük Müşavir yardımcısı 2 EDİ Bilgi işlem operatörü,7 Gümrük hizmet takip elemanı olarak Firmalarımıza gümrük hizmeti vermektedir.

Hizmet kalitesinde ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak gümrük hizmet sektöründe en ön sırada yer almak VİZYONUMUZDUR.

Gümrük işlemlerini en yeni teknolojilerle hızlı ve en düşük maliyetle sonuçlandırarak müşterilerimize katma değer yaratmak MİSYONUMUZDUR.

Aldığımız işi doğru ve zamanında yapmayı TAAHHÜT EDİYORUZ..